Geef de tijger een toekomst!

Geef de tijger een toekomst!

   Help ons de tijger helpen.. Een wereld zonder tijgers... kun je het je voorstellen?...

Ik wil iets voor de natuur doen

Ik wil iets voor de natuur doen

Heb jij een goed idee voor een leuke activiteit laat ons dan weten, dan nemen we zo snel...

Vrijwilliger bij het WNF

Vrijwilliger bij het WNF

Ieder in ons team bepaalt zelf wat hij of zij leuk vindt om te doen en de hoeveelheid tijd die...

Wildlife Crime

Wildlife Crime

Help mee om Wildlife Crime te stoppen in Vietnam

 • Geef de tijger een toekomst!

  Geef de tijger een toekomst!

 • Ik wil iets voor de natuur doen

  Ik wil iets voor de natuur doen

 • Vrijwilliger bij het WNF

  Vrijwilliger bij het WNF

 • Wildlife Crime

  Wildlife Crime

woensdag, 01 februari 2012 19:45

Catharina Salman

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom ben je voor het WNF actief?
Samen met mijn honden ben ik veel te vinden in de Noordwijkse duinen en op het strand, geniet volop van de natuur met zijn prachtige kleuren en geuren. Het geeft me innerlijke rust en energie. Ook dankzij mijn werk heb ik over de hele wereld prachtige plekjes, culturen en dieren mogen bewonderen. Het doet mij dan ook veel verdriet te zien en te horen dat het overal ter wereld zo slecht met de natuur en dieren gaat. Het WNF zet zich niet alleen in voor de dieren maar ook voor de natuur en daarbij ook de mens, dus voel ik me hier helemaal thuis. Heb inmiddels 2 prachtige kindertjes, wil de Aarde graag aan hun doorgeven, dus nog een goede reden om actief te zijn voor het WNF!

Sinds wanneer doe je dat?
Liep eerlijk gezegd al een heel tijdje rond met het gevoel dat ik iets meer voor de natuur en dieren wilde betekenen. Was al lid van het WSPA, heb nu eenmaal een zwak voor dieren, zij helpen overal ter wereld mishandelde dieren, dieren in nood. In augustus 2009 kwam ik via ons tennistoernooi, waar ik in de toernooicommissie zit, in contact met Pia en Roel. Dat jaar zou het WNF het goede doel zijn van het toernooi. Door de fijne ondersteuning voelde ik me gelijk thuis, eindelijk op mijn plek.

Wat heeft tot nu toe het meeste indruk op je gemaakt?
Eigenlijk de kinderen op de basisscholen. (zit ook in het educatieteam). Hun enthousiasme en inzet is geweldig om te zien. Ze hebben goede ideeën en ik sta er versteld van hoeveel ze al weten. Voor mij een ideale manier om mijn liefde voor de natuur en dier te vertellen en op mijn manier de aarde door te geven.

Wat doe je binnen het team?
Manusje van alles. Of ik nu voor de klas sta of in een verkoopkraam, helpen bij activiteiten, vind alles een uitdaging en leuk om te doen.

Wat vind je van het team?
Geweldig team. Heel hecht en gezellig. Iedereen draagt op zijn manier een steentje bij en samen zijn we sterk. Zeker dankzij de teamcoördinatoren Roel en Pia en Ina coördinator van het educatieteam, hun inzet is enorm.

Wat gaat goed?
We zijn een behoorlijk actief team. Met al onze activiteiten en educatieteam krijgt iedereen in ons team de kans te doen wat ze leuk vinden. Nogmaals samen zijn we sterk.

Hoeveel tijd besteed je aan het WNF?
Moeilijk te zeggen, ligt aan het evenement. Voor het lesgeven zo’n 2 uur per week. Tijdens toernooiweek bijna 40 uur per week. Bij een activiteit 2 tot 8 uur per week.

Wat is je liefste wens voor de natuur?
Dat iedereen eens inziet hoe mooi onze aarde is en dat we haar nodig hebben om te leven.
Mens/dier en natuur kunnen in harmonie met elkaar leven, zodat onze kinderen ook nog van al dat moois mogen genieten.

Wie komt volgende maand aan de beurt?
Marjet Visser, collega educatieteam. Ook een werkende moeder die zich naast haar werk enthousiast inzet voor het WNF.

Lees 29850 keer
Meer in deze categorie: « Marianne Snelleman Marjet Visser »
Log in om reacties te plaatsen

Social Media

twitter icon-40x40   Volg ons op Twitter
Facebook-40x40   Volg ons via Facebook
     

Sponsoren